آموزش زبان آلمانی حضوری و آنلاین ، ترمیک و خصوصی

دوره رایگان سطح به سطح زبان آلمانی درس به درس اشتارتن ویا در انتهای مقاله

 

تیم آموزش تخصصی زبان آلمانی زبانساز توسط استاد میرمرقابی، مترجم و تورلیدر رسمی زبان آلمانی مدیریت میشود.

 

با عرض سلام و احترام، از خداوند مهربان سلامتی و حال خوب را برای شما عزیزانم آرزو میکنم.

قطعا این نوشته را مطالعه میکنید تا اطلاعاتی راجع به یادگیری زبان آلمانی به دست بیاورید. در این مطلب به طور خلاصه به شما توضیح خواهم داد.

تصور کنید 10 نفر در یک کلاس نشسته اند.آیا همه افراد در ریاضی یا در زبان یکسان هستن؟ در یادگیری زبان نکات بسیار زیادی وجود دارد که نقش بسیار بسیار مهمی در یادگیری فرد و مسلط شدن به زبان مورد یادگیری دارند.

اینجا نمیخواهم در مورد کتاب ها یا تلفظ یا … صحبت کنم.میخواهم راجب یادگیری بگویم. یادگیری زبان برای هر فرد متفاوت هست.البته قرار هم نیست یادگیری زبان را کاری دشوار بپنداریم. اگر برنامه آموزشی درست باشید،تمریناتی که باید انجام شوند صحیح باشند و رعایت شوند و البته درصورتی که مربی آموزشی از تجربه های مفید برخوردار باشد میتوان زبان در طوری که اصلا سنگینی آن احساس نشود یاد گرفت.

در طول چندین سال آموزش بیش از چند هزار فراگیر زبان آلمانی در آموزش داده ام. البته که تمام آنها موفق به دریافت مدرک نشدند اما تعریف نباشد تمام آنهایی که قدم به قدم با برنامه ریزی که ایجاد کردم جلو رفتند به سطح مورد نظر رسیدند و اگر هم تعداد انگشت شماری نتوانستند از پس زبان بر آیند، به کم کاری خود اقرار کرده اند.

به شما عزیزان این قول را میدهم، که در روند آموزشتان کمتر از شما تلاش نمیکنم و هرچه در توان دارم برای شما بگذارم.

از این که در این مسیر، با من همراه هستید و من و تیم زبانساز را با معرفی و نظراتتون تشویق میکنید ، بسیار سپاسگزار هستم.

امیدوارم لحظات خوبی در کنار ما داشته باشید. 

                                                                                                                                            با احترام،  میرمرقابی

 

 

 

لطفا ابتدا مقاله این صفحه را مطالعه کنید و در صورت نیاز جهت مشاوره تلفنی راجع به کلاس های حضوری،آنلاین و یا پکیج آفلاین زبان آلمانی با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید و یا مشخصات کلاس خود را در واتساپ، تلگرام و یا یا از طریق پیامک به شماره 09034176643 ارسال کنید.

اگر برای آموزش زبان آلمانی راه های مختلفی را تجربه کرده اید اما به نتیجه نرسیده اید، توصیه میکنم آموزش زبان آلمانی خود را در زبانساز،مرکز تخصصی آموزش زبان آلمانی، امتحان کنید.

برای آموزش زبان آلمانی راه ها و برنامه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم.شما میتوانید تمام آموزش خود را چه آموزش کتاب،چه منابع کمک درسی و چه نوع آموزش طبق تیپ یادگیری و ذهنی شما را به ما بسپارید و بصورت هفتگی گزارش دریافت کنید و شما فقط نظاره گر روند یادگیری خود باشید.

اینکه چقدر زمان برای یادگیری دارید دوره های مختلفی اعم از رایگان تا دوره ها خصوصی قرار داده شده است.

شما میتوانید از دوره های  رایگان شروع به آموزش کنید و پس از مشاهده موفقیت ، درصورت تمایل به یادگیری سریعتر و تخصصی در یکی از دوره ها شرکت کنید.

نوع دوره ها(قبل از اتخاب دوره کلیپ برنامه ریزی اموزشی در پایین  صفحه را تماشا کنید) :

دوره حضوری زبان آلمانی

دوره آنلاین ( گروهی یا خصوصی)

دوره مخصوص شاغلین (توصیه برای افرادی که محدودیت تایم دارند)

دوره مکالمه

 دوره آفلاین و خودآموز(کاملا متفاوت)

آموزش زبان آلمانی آنلاین و حضوری

معرفی ما

ما گروهی از مترجمان زبان آلمانی ساکن ایران و آلمان هستیم که این بستر را فراهم کرده ایم تا زبان آلمانی را به طور کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش بدهیم.با یک نگاه ساده به آموزش هایی که در کانالهای تلگرام یا در وبسایت گذاشته ایم خواهید فهمید که چه میزان وقت صرف این مطالب شده و چقدر سادگی آموزش مهم بوده است.

از آنجایی که ما خود زبان آلمانی را فرا گرفته ایم و اکنون مانند یک آلمانی زبان صحبت میکنیم،به وضوح مسیر پیش روی شما برای ما روشن است.

اما ایا واقعا زبان آلمانی سخت است؟در ادامه با ما همراه باشید

مدت زمان یادگیری زبان آلمانی

همه میدانیم که چقدر این سوال کلی هست اما برای دریافت یک پاسخ کلی کلیپ ها را مشاهده بفرمایید.( بازه زمانی تا ب دو از 5 ماه فوق فشرده و خصوصی تا 8 ماه نیمه خصوصی  و 12 ماه ترمیک).

 

معرفی دوره های آموزش زبان آلمانی

نکته بسیار مهم در رابطه با آموزش زبان آلمانی این هست که زبان آموز باید مطالب را یاد بگیرد. در کلاسهای نیمه خصوصی و ترمیک تک تک اعضای کلاس سنجیده میشوند و به هر زبان آموز برنامه مخصوص خود ارائه میشود.این یک واقیعیت هست که برخی افراد ممکن هست در مهارت خواندن بهتر باشن و در مهارت شنیدن ضعیفتر.یا برعکس.گاه ممکن شخصی با فیلم و اهنگ بهتر زبان یاد بگیرد گاه با گرامر.

برنامه اختصاصی هر فرد با توجه به پیشرفت درسی و روحیات او از مهمترین فاکتورهای ما هست که به ان پرداخته ایم.

همچنین برنامه ریزی کلی که برای عموم فراگیران انجام داده ایم گویای پیشرفت شما خواهد بود،چه زبان آموز ما باشید و چه نباشید ، کافیست فقط 1 هفته این برنامه که رایگان قرار داده شده را رعایت کنید تا متوجه تاثیر آن بشوید.

 

لیست دوره ها:

به چند روش شما میتوانید زبان آلمانی را یاد بگیرید:

دوره های آنلاین گروهی

دوره های انلاین خصوصی

خوداموز آلمانی ( بسیار با کیفیت)

آموزش وی آی پی .تضمین یادگیری این دوره صد در صد هست.

 

پلت فرم برگزاری کلاسهای آنلاین:

تمامی کلاسهای آنلاین در اپلیکیشن گوگل میت برگزار میشوند.

قبل از کلاس لازم هست دو برنامه گوگل میت و گوگل میت اصلی را روی گوشی خود نصب کنید و سپس روی لینک زیر کلیک کنید در صورت باز شدن دوربین شما ،آماده کلاس هستید

meet.google.com/tjiftikziu

 

 

دوره ترمیک آموزش زبان آلمانی آنلاین :

 

وقتی صحبت از دوره ترمیک میشود شاید شما یاد یک دوره خیلی شلوغ که کسی کسی را نمیشناسد و صرفا استاد درس میدهد و فراگیر گوش میدهد، بیفتید. اما در آموزش تخصصی زبان آلمانی در زبانساز همه چیز جور دیگریست.

در دوره های ما هدف فقط تدریس نیست.بلکه از روز اول یادگیری و رضایت فراگیر برای ما از تدریس مهمتر بوده و همین مسئله باعث تبلیغ دهان به دهان ما شده است. در دوره های ما مکالمه و مشارکت جزعی جدانشدنی از کلاس هستند و پس از گذراندن هر سطح شما مسلط در ان سطح خواهید شد.

نگران پارتنر نباشید چراکه شما در کلاس گروه بندی میشوید و تا پابان هر دوره مکالمه خواهد داشت.لزوم مکالمه و ارتباط شما چه در کلاس درس و چه خارج از کلاس(فقط به زبان آلمانی) منجر به تلاش شما برای استفاده از زبان آلمانی و نه فقط یادگیری میشود.پس از دوره شما خواهید دید که ناخوداگاه مکالمه به معنی واقعی مکالمه میکنید نه صرفا جمله های از قبل حفظ شده.

دوره نیمه خصوصی آموزش زبان آلمانی آنلاین :

 

دوره نیمه خصوصی دوره ای با تعداد افراد کم در کلاس هست.این دوره بسیار مناسب زبان آموزانی که قصد یادگیری سریع زبان آلمانی دارند هست.تاثیر این دوره در یادگیری بیش از100 درصد است.

 

 

دوره خصوصی آموزش زبان آلمانی آنلاین :

 

دوره های خصوصی به صورت یک نفره یا دونفره کار میشود. کتاب آموزشی تمامی کتابهای مطرح امکان آموزش میباشند.جهت ثبت نام کافیست با ما تماس بگیرید

دوره وی آی پی آموزش زبان آلمانی آنلاین :

این دوره که که شخصا انرا بهترین دوره میدانم و نتیجه فراگیران از این دوره برای افرادی که واقعا قصد یادگیری داشتند صد در صد بوده.به دلیل دسته بندی مطالب و وجود داشتن مطالبی از سایر کتابها باعث شده تا همیشه فراگیر سطحش از سطح سایر فراگیران بالاتر باشد.دوره ای که کلاس شما انلاین هست و در هر تایمی از شبانه روز میتوانید در کلاس شرکت کنید.با استاد مکالمه کنید.تمرینات خود را به استاد نشان بدهید و تصحیح کنید.

اما چرا شاهکار ؟ چون در تمامی دوره ها شما پس از هر سطح یک ازمون میدهید و پس از قبولی به سطح بعدی میروید ولی در این دوره شما هر درس چندین بار باید آزمون بدهید و به عبارتی، تا یاد نگیرید چه مکالمه چه نوشتار چه درک مطلب و هرانچه برای یادگیری زبان لازم هست، امکان نشستن در درس بعدی را ندارید و زمانی که استاد به شما اجازه عبور بدهد زمانی هست که  100 در صد مطالب را یاد گرفته اید و با خیال راحت به درس بعدی میروید .اگر مشکل تایم دارید یا مشکل برنامه ریزی دارید با خیال راحت فقط مواردی که درس به درس برای شما برنامه ریزی شده را انجام بدهید.در کلاسهای انلاین خصوصی این دوره شما به بهترین شکل اموزش میبینید.

برنامه ریزی کامل و تخصصی آموزش زبان آلمانی :

این برنامه ریزی که برای شما آماده کرده ایم باعث میشود تا روز به روز و حتی ساعت به ساعت طبق برنامه جلو برید:

جهت ثبنام کلاس های حضوری،آنلاین و یا پکیج آفلاین زبان آلمانی با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید و یا مشخصات کلاس خود را در واتساپ، تلگرام و یا یا از طریق پیامک به شماره 09034176643 ارسال کنید.

 

نمونه کلاس پس از تنها 2 هفته(6 جلسه) قسمت مکالمه

برنامه زمانی کلاس ها

ثبت نام کلاسها

دوره
ساعت و روز برگزاری
طول دوره
تاریخ شروع
ظرفیت
ثبت نام
A1
روزهای.فرد ساعت 20
2ماه
پنجشنبه 17 خرداد1403
A1
روزهای.فرد ساعت 18
2ماه
پنجشنبه 17 خرداد1403
A1
روزهای.زوج ساعت 21
2ماه
چهارشنبه 23 خرداد1403
A2
روزهای.زوج ساعت 21
2ماه
دوشنبه 21خرداد1403
B1
روزهای.فرد ساعت 16
2ماه
پنجشنبه 17خرداد1403
B2
روزهای.فرد ساعت 17
2ماه
پنجشنبه17خرداد1403
دوره
ساعت و روز برگزاری
طول دوره
تاریخ شروع
ظرفیت
ثبت نام
A1
روزهای فرد ساعت 18
2ماه
یکشنبه14 آبان1402
A2
روزهای زوج ساعت 21
2ماه
دوشنبه 15آبان1402
B1
روزهای فرد ساعت 20
2ماه
5شنبه 11آبان1402
B1
روزهای زوج ساعت 10
2ماه
2شنبه12 آبان1402
B2
روزهای زوج ساعت 17
3ماه
دوشنبه 15آبان1402
دوره
ساعت و روز برگزاری
طول دوره
تاریخ شروع
ظرفیت
ثبت نام
A1
روزهای فرد ساعت 18
2ماه
یکشنبه14 آبان1402
A2
روزهای زوج ساعت 21
2ماه
دوشنبه 15آبان1402
B1
روزهای فرد ساعت 20
2ماه
5شنبه 11آبان1402
B1
روزهای زوج ساعت 10
2ماه
2شنبه12 آبان1402
B2
روزهای زوج ساعت 17
3ماه
دوشنبه 15آبان1402

آموزش رایگان زبان آلمانی آنلاین سطح A1 درس 1

آموزش آنلاین آلمانی صرف فعل و سلام کردن درس یک اشتارتن ویا
آموزش آنلاین آلمانی احوال پرسی و جنسیت ها der/die/das
آموزش آنلاین آلمانی این کیست؟این چیست؟ wer-was
آموزش آنلاین آلمانی زبان و صحبت کردن درس یک اشتارتن ویا​​
آموزش آنلاین آلمانی اعداد، ضمایر و صرف افعال درس یک اشتارتن ویا​​​

آموزش رایگان زبان آلمانی آنلاین سطح A1 درس 2

دیدگاه کاربران
 • محسن بیننده 20 خرداد 1402

  سلام
  ممنونم
  مطالب بسیار مفیدی بودن

 • سارا بیگی 22 خرداد 1402

  ممنوووووونم ازتون.من مشکل برنامه ریزی داشتم و هیچ وقت پیشرفتی نداشتم.تازه با سایت شما آشنا شدم .از وقتی این کلیپ از تلگرام دیدم سرعت پیشرفتم خبلی بیشتر شده.کلاس حضوری اراک دارید؟

 • Arezo 28 تیر 1402

  سلام
  من پارسال پیش شما تا b1 خوندم و ازمون او اس د مدرکشو گرفتم ولی حالا شرکت میگه B2 میخام.باتوجه به اینکه فاصله افتاده من ترمیک کلاس بگیرم بهتره یا خصوصی؟ میتونم از دوره وی ای پی استفاده کنم؟

 • مهینا 4 مرداد 1402

  عـــــــــــــــــــــــالی
  عالی ترین اموزش زبان آلمانی که من دیدم
  دوماهه شروع کردم الانم رسیدم وسطای آ دو

 • مهینا 4 مرداد 1402

  کاش دوره آمادگی ازمون هم قرار میدادین زودتر

 • رزمجو 6 شهریور 1402

  سلام و عرض ادب
  من در دوره های انلاین شما شرکت کردم و مدرک ب دو از گوته دریافت کردم.خواستم ببینم اگه بخوام تدریس را شروع کنم از کجا باید شروع کنم.
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
  با احترام رزمجو

 • پروا 21 شهریور 1402

  Awliiiiii

 • زهرا 24 شهریور 1402

  سلام من میخام ثبت نام کنم آلمانی A1کجا باید اقدام کنم

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام.لطفا از طریق واتساپ یا تلگرام 09034176643 @ketabun و یا شماره های تماس درج شده روی سایت تماس بگیرید

 • نننننن 13 آبان 1402

  سلام من دانشجو رشته مترجمی زبان المانی دانشگاه تهران هستم. خیلی دوره ها دیدم و بررسی کردم.دوره وی ایپی بهترین دوره ای بود که این چندسال که المانی میخونم دیدم

  • مجتبی 23 آبان 1402

   سلام.شما که دانشگاه میخونید چرا دوره شرکت میکنید؟

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام.از صمیم قلب خوشحال هستیم وقتی نظرات شما بزرگواران را میبینیم.انگیزه شما قوت قلب ماست

 • مصطفی 21 آبان 1402

  عالی بود
  دوره آمادگی آزمون b2 خواستم ثبتنام کنم

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام .لطفا تماس بگیرید

 • شیرزاد 21 آبان 1402

  سلام
  چطور میتونم در دوره فشرده شرکت کنم؟و ابنکه من روزی ۳ ساعت تمرین کنم چقدر طول میکشه b2 بگیرم

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام.جهت شرکت در دوره تماس بگیرید.
   دوست عزیز سوال شما کاملا بستگی به شرایط دارد
   در بهترین حالت 6 ماه طول میکشه و به طور معمول با سه ساعت زمان 1 سال طول خواهد کشید مگر اینکه ساعت تمرینتون بیشتر بشه

 • پورشکری 6 آذر 1402

  سلام.وقت بخیر. من تا b1+خوندم ولی میخواستم مکالمه رو خیلی بهتر انجام بدم.
  هزینه کلاسهای مکالمتون چجوری هست؟

  • sohail 23 آذر 1402

   سلام وقت شما بخیر دوست عزیز
   لطفا تماس بگیرید

 • شیوا مرتضوی 19 آذر 1402

  سلام زبان ساز عزیزم
  شما جدی جدی دارین زبانی رو که هیچ اشنایی باهاش ندارم برام میسازین
  با ویدیو و جزوه های فوق العادتون
  خیلی ممنونم ازتون موفق و پر روزی باشین❤️

  • sohail 23 آذر 1402

   سلام.خواهش میکنم .موفق باشید

 • بنیامین 21 آذر 1402

  بسیار ممنون بابت زحمات شما در جهت یادگیری زبان آلمانی ..کاربردی و مفید و عالی

  • sohail 23 آذر 1402

   سلام.خواهش میکنم.موفق باشید

 • حامد حمزه 21 آذر 1402

  واقعا تیم با تجربه و حرفه ای هستن وقت و پولتون هدر نمیره گول تبلیغات پرزرق و برق دیگران نخورید همین حالا شروع کنید

  • sohail 23 آذر 1402

   سلام.خواهش میکنم.موفق باشید

 • خ روزگار 23 آذر 1402

  سلام
  من تا سطح B1 در یک موسسه گذروندم.در کلاس آزمایشی b1 شما شرکت کردم و متاسفانه فهمیدم سطحم خیلی پایین تر از b1 هست و فقط وقتم رو تلف کردم.از طرفی من نمیتونم دوباره برگردم از A1 شروع کنم و آموزش ببینم.لطفا منو راهنمایی بکنید چطور میتونم در دوره های B1 شما شرکت کنم؟خواهش میکنم کمکم کنید😥😥😥

  • sohail 26 آذر 1402

   با سلام.چنانچه در سطحی نباشید امکان شرکت در اون سطح در کلاسهای انلاین ندارید.میتوانید از پکیج ها استفاده کنید.با احترام

 • Herr Bagherpour 23 آذر 1402

  تیم واقعا حرفه ای که نه تنها در اموزش که در اطلاعات مهاجرتی هم بیست هستن.از وقتی ایران بودم تا هنوز که اتریشم با تیم زبانساز جلو میرم

  • sohail 26 آذر 1402

   باسلام و عرض ادب و تشکر از حمایت شما

 • Sara 26 بهمن 1402

  من برای مشورت باید با چه کسی صحبت کنم لطفا میشه راهنمایی کنید ؟

  • sohail 21 اسفند 1402

   بفرمایید

 • Amir padashi 1 اسفند 1402

  یکی از بهترین استادهایی که تا حالا شناختم .
  وقتتون هدر نمیره به شرطی که قبل کلاس و هر جلسه خودتونم مرور بکنین و چیزهایی که خواهید خوند رو یه نگاه کلی داشته باشین

  • sohail 21 اسفند 1402

   سلام.لطف دارید.موفق باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *