آموزش زبان آلمانی حضوری و آنلاین ، ترمیک و خصوصی

یک روز یکی از فراگیران زبان آلمانی ام بعد از قبولی در آزمون B2 به من گفت: “روز اول که اطلاعات کلاس آلمانی از شما گرفتم و گفتید 8 ماهه میتونم آزمون B2 رو قبول بشم فکر کردم فقط یک تبلیغ هست و به اصرار خواهر زاده ام در کلاس شما ثبتنام کردم.حالا که پس از گذشت کمتر از 8 ماه آزمون B2 را با کمک شما قبول شدم و فهمیدم که توانایی آموزش از هر چیزی مهم تر است و فقط به جای مخالفت بهتر بود با چشمان باز و کمی تحقیق درمورد کاری که میخواهیم شروع کنیم به عمق آن پی ببریم.”

 

آقای مصطفی حیدری اکنون در آلمان زندگی میکنند اما فکر کردم جملات ایشان را اینجا بنویسم تا شاید کمکی باشد به انتخاب شما!

دوستان عزیزم، یادگیری زبان آلمانی صرفا نه به هزینه زیاد کردن هست نه به وقت زیاد گذاشتن، بلکه به برنامه ریزی دقیق و مناسب با توجه به هدف شما بستگی دارد.

چنانچه قصد یادگیری زبان آلمانی دارید طوری که در هر آزمونی به راحتی قبول بشید، چند دقیقه ای وقت بگذارید و تا پایان این مطلب با من همراه باشید.

جهت ثبنام کلاس های حضوری،آنلاین و یا پکیج آفلاین زبان آلمانی با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید و یا مشخصات کلاس خود را در واتساپ، تلگرام و یا یا از طریق پیامک به شماره 09034176643 ارسال کنید.

 

اگر برای آموزش زبان آلمانی راه های مختلفی را تجربه کرده اید اما به نتیجه نرسیده اید، توصیه میکنم آموزش زبان آلمانی خود را در زبانساز،مرکز تخصصی آموزش زبان آلمانی، امتحان کنید.

برای آموزش زبان آلمانی راه ها و برنامه های مختلفی پیش روی شما گذاشته ایم.شما میتوانید تمام آموزش خود را چه آموزش کتاب،چه منابع کمک درسی و چه نوع آموزش طبق تیپ یادگیری و ذهنی شما را به ما بسپارید و بصورت هفتگی گزارش دریافت کنید و شما فقط نظاره گر روند یادگیری خود باشید.

اینکه چقدر زمان برای یادگیری دارید و چقدر میخواهید هزینه کنید دوره های مختلفی اعم از رایگان تا دوره ها خصوصی قرار داده شده است.

شما میتوانید از دوره های  رایگان شروع به آموزش کنید و پس از مشاهده موفقیت ، درصورت تمایل به یادگیری سریعتر و تخصصی در یکی از دوره ها شرکت کنید.

نوع دوره ها(قبل از اتخاب دوره کلیپ برنامه ریزی اموزشی در پایین  صفحه را تماشا کنید) :

دوره حضوری زبان آلمانی

دوره آنلاین ( گروهی یا خصوصی)

دوره مخصوص شاغلین (توصیه برای افرادی که محدودیت تایم دارند)

دوره مکالمه

 دوره آفلاین و خودآموز(کاملا متفاوت)

آموزش زبان آلمانی آنلاین و حضوری

معرفی ما

ما گروهی از مترجمان زبان آلمانی ساکن ایران و آلمان هستیم که این بستر را فراهم کرده ایم تا زبان آلمانی را به طور کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش بدهیم.با یک نگاه ساده به آموزش هایی که در کانالهای تلگرام یا در وبسایت گذاشته ایم خواهید فهمید که چه میزان وقت صرف این مطالب شده و چقدر سادگی آموزش مهم بوده است.

از آنجایی که ما خود زبان آلمانی را فرا گرفته ایم و اکنون مانند یک آلمانی زبان صحبت میکنیم،به وضوح مسیر پیش روی شما برای ما روشن است.

اما ایا واقعا زبان آلمانی سخت است؟در ادامه با ما همراه باشید

مدت زمان یادگیری زبان آلمانی

همه میدانیم که چقدر این سوال کلی هست اما برای دریافت یک پاسخ کلی کلیپ ها را مشاهده بفرمایید.( بازه زمانی تا ب دو از 5 ماه فوق فشرده و خصوصی تا 8 ماه نیمه خصوصی  و 10 ماه ترمیک).

 

معرفی دوره های آموزش زبان آلمانی

نکته بسیار مهم در رابطه با آموزش زبان آلمانی این هست که زبان آموز باید مطالب را یاد بگیرد. در کلاسهای نیمه خصوصی و ترمیک تک تک اعضای کلاس سنجیده میشوند و به هر زبان آموز برنامه مخصوص خود میشود.این یک واقیعیت هست که برخی افراد ممکن هست در مهارت خواندن بهتر باشن و در مهارت شنیدن ضعیفتر.یا برعکس.گاه ممکن شخصی با فیلم و اهنگ بهتر زبان یاد بگیرد گاه با گرامر.

برنامه اختصاصی هر فرد با توجه به پیشرفت درسی و روحیات او از مهمترین فاکتورهای ما هست که به ان پرداخته ایم.

همچنین برنامه ریزی کلی که برای عموم فراگیران انجام داده ایم گویای پیشرفت شما خواهد بود،چه زبان آموز ما باشید و چه نباشید ، کافیست فقط 1 هفته این برنامه که رایگان قرار داده شده را رعایت کنید تا متوجه تاثیر آن بشوید.

 

لیست دوره ها:

به چند روش شما میتوانید زبان آلمانی را یاد بگیرید:

دوره های آنلاین گروهی

دوره های انلاین خصوصی

خوداموز آلمانی ( بسیار با کیفیت)

آموزش وی آی پی ( آموزش تمامی دروس + مکالمه خصوصی) مزیت این دوره این هست که تایم کلاس قایل انعطاف طبق تایم شما هست. 100% تضمین یادگیری. 

 

دوره ترمیک آموزش زبان آلمانی آنلاین :

 

وقتی صحبت از دوره ترمیک میشود شاید شما یاد یک دوره خیلی شلوغ که کسی کسی را نمیشناسد و صرفا استاد درس میدهد و فراگیر گوش میدهد، بیفتید. اما اشتباه نکنید.

در دوره های ما هدف فقط تدریس نیست.بلکه از روز اول یادگیری و رضایت فراگیر برای ما از تدریس مهمتر بوده و همین مسئله باعث تبلیغ دهان به دهان ما شده است. در دوره های ما مکالمه و مشارکت جزعی جدانشدنی از کلاس هستند و پس از گذراندن هر سطح شما مسلط در ان سطح خواهید شد.

نگران پارتنر نباشید چراکه شما در کلاس گروه بندی میشوید و تا پابان هر دوره مکالمه خواهد داشت.لزوم مکالمه و ارتباط شما چه در کلاس درس و چه خارج از کلاس(فقط به زبان آلمانی) منجر به تلاش شما برای استفاده از زبان آلمانی و نه فقط یادگیری میشود.پس از دوره شما خواهید دید که ناخوداگاه مکالمه به معنی واقعی مکالمه میکنید نه صرفا جمله های از قبل حفظ شده.

دوره نیمه خصوصی آموزش زبان آلمانی آنلاین :

 

دوره نیمه خصوصی دوره ای با تعداد افراد کم در کلاس هست.این دوره بسیار مناسب زبان آموزانی که قصد یادگیری سریع زبان آلمانی دارند هست.تاثیر این دوره در یادگیری بیش از 300 درصد است.

دوره خصوصی آموزش زبان آلمانی آنلاین :

 

دوره های خصوصی به صورت یک نفره یا دونفره کار میشود. کتاب آموزشی تمامی کتابهای مطرح امکان آموزش میباشند

دوره وی آی پی آموزش زبان آلمانی آنلاین :

این دوره که که شخصا انرا بهترین دوره خودم میدانم و نتیجه فراگیران از این دوره برای افرادی که واقعا قصد یادگیری داشتند صد در صد بوده.به دلیل دسته بندی مطالب و وجود داشتن مطالبی از سایر کتابها باعث شده تا همیشه فراگیر سطحش از سطح سایر فراگیران بالاتر باشد.دوره ای که کلاس شما انلاین هست و در هر تایمی از شبانه روز میتوانید در کلاس شرکت کنید.با استاد مکالمه کنید.تمرینات خود را به استاد نشان بدهید و تصحیح کنید.

اما چرا شاهکار ؟ چون در تمامی دوره ها شما پس از هر سطح یک ازمون میدهید و پس از قبولی به سطح بعدی میروید ولی در این دوره شما هر درس چندین بار باید آزمون بدهید و به عبارتی، تا یاد نگیرید چه مکالمه چه نوشتار چه درک مطلب و هرانچه برای یادگیری زبان لازم هست، امکان نشستن در درس بعدی را ندارید و زمانی که استاد به شما اجازه عبور بدهد زمانی هست که  100 در صد مطالب را یاد گرفته اید و با خیال راحت به درس بعدی میروید .اگر مشکل تایم دارید یا مشکل برنامه ریزی دارید با خیال راحت فقط مواردی که درس به درس برای شما برنامه ریزی شده را انجام بدهید.در کلاسهای انلاین خصوصی این دوره شما به بهترین شکل اموزش میبینید.

برنامه ریزی کامل و تخصصی آموزش زبان آلمانی :

این برنامه ریزی که برای شما آماده کرده ایم باعث میشود تا روز به روز و حتی ساعت به ساعت طبق برنامه جلو برید:

جهت ثبنام کلاس های حضوری،آنلاین و یا پکیج آفلاین زبان آلمانی با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید و یا مشخصات کلاس خود را در واتساپ، تلگرام و یا یا از طریق پیامک به شماره 09034176643 ارسال کنید.

 

نمونه کلاس پس از تنها 2 هفته(6 جلسه) قسمت مکالمه

آموزش رایگان زبان آلمانی

اشتارتن ویا درس اول

صرف فعل و ضمایر

اشتارتن ویا درس اول

احوال پرسی و جنسیت ها

اشتارتن ویا درس اول

بخش اول کتاب تمرینات بخش اول

اشتارتن ویا درس اول

?wer/was معرفی دیگران

اشتارتن ویا درس اول

زبان و صحبت کردن

اشتارتن ویا درس اول

اعداد ضمایر و صرف افعال درس اول

ثبت نام کلاسها

دوره
ساعت و روز برگزاری
طول دوره
تاریخ شروع
ظرفیت
ثبت نام
A1
روزهای.زوج ساعت 15
2ماه
دوشنبه 24 ابان 1402
A1
روزهای.فرد ساعت 18
2ماه
سشنبه 16 آبان1402
A2
روزهای.زوج ساعت 20
2ماه
دوشنبه 15 ابان 1402
A2
روزهای.زوج ساعت 21
2ماه
دوشنبه 29 ابان1402
B1
روزهای.فرد ساعت 20
2ماه
پنجشنبه 18ابان1402
B2
روزهای.فرد ساعت 16
2ماه
یکشنبه 28 آبان1402
دوره
ساعت و روز برگزاری
طول دوره
تاریخ شروع
ظرفیت
ثبت نام
A1
روزهای فرد ساعت 18
2ماه
یکشنبه14 آبان1402
A2
روزهای زوج ساعت 21
2ماه
دوشنبه 15آبان1402
B1
روزهای فرد ساعت 20
2ماه
5شنبه 11آبان1402
B1
روزهای زوج ساعت 10
2ماه
2شنبه12 آبان1402
B2
روزهای زوج ساعت 17
3ماه
دوشنبه 15آبان1402
دیدگاه کاربران
 • محسن بیننده 20 خرداد 1402

  سلام
  ممنونم
  مطالب بسیار مفیدی بودن

 • سارا بیگی 22 خرداد 1402

  ممنوووووونم ازتون.من مشکل برنامه ریزی داشتم و هیچ وقت پیشرفتی نداشتم.تازه با سایت شما آشنا شدم .از وقتی این کلیپ از تلگرام دیدم سرعت پیشرفتم خبلی بیشتر شده.کلاس حضوری اراک دارید؟

 • Arezo 28 تیر 1402

  سلام
  من پارسال پیش شما تا b1 خوندم و ازمون او اس د مدرکشو گرفتم ولی حالا شرکت میگه B2 میخام.باتوجه به اینکه فاصله افتاده من ترمیک کلاس بگیرم بهتره یا خصوصی؟ میتونم از دوره وی ای پی استفاده کنم؟

 • مهینا 4 مرداد 1402

  عـــــــــــــــــــــــالی
  عالی ترین اموزش زبان آلمانی که من دیدم
  دوماهه شروع کردم الانم رسیدم وسطای آ دو

 • مهینا 4 مرداد 1402

  کاش دوره آمادگی ازمون هم قرار میدادین زودتر

 • رزمجو 6 شهریور 1402

  سلام و عرض ادب
  من در دوره های انلاین شما شرکت کردم و مدرک ب دو از گوته دریافت کردم.خواستم ببینم اگه بخوام تدریس را شروع کنم از کجا باید شروع کنم.
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
  با احترام رزمجو

 • پروا 21 شهریور 1402

  Awliiiiii

 • زهرا 24 شهریور 1402

  سلام من میخام ثبت نام کنم آلمانی A1کجا باید اقدام کنم

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام.لطفا از طریق واتساپ یا تلگرام 09034176643 @ketabun و یا شماره های تماس درج شده روی سایت تماس بگیرید

 • نننننن 13 آبان 1402

  سلام من دانشجو رشته مترجمی زبان المانی دانشگاه تهران هستم. خیلی دوره ها دیدم و بررسی کردم.دوره وی ایپی بهترین دوره ای بود که این چندسال که المانی میخونم دیدم

  • مجتبی 23 آبان 1402

   سلام.شما که دانشگاه میخونید چرا دوره شرکت میکنید؟

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام.از صمیم قلب خوشحال هستیم وقتی نظرات شما بزرگواران را میبینیم.انگیزه شما قوت قلب ماست

 • مصطفی 21 آبان 1402

  عالی بود
  دوره آمادگی آزمون b2 خواستم ثبتنام کنم

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام .لطفا تماس بگیرید

 • شیرزاد 21 آبان 1402

  سلام
  چطور میتونم در دوره فشرده شرکت کنم؟و ابنکه من روزی ۳ ساعت تمرین کنم چقدر طول میکشه b2 بگیرم

  • sohail 23 آبان 1402

   سلام.جهت شرکت در دوره تماس بگیرید.
   دوست عزیز سوال شما کاملا بستگی به شرایط دارد
   در بهترین حالت 6 ماه طول میکشه و به طور معمول با سه ساعت زمان 1 سال طول خواهد کشید مگر اینکه ساعت تمرینتون بیشتر بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *