بهترین خودآموز و پکیج زبان آلمانی

بهترین خودآموز زبان آلمانی در 4 مهارت

تنها پکیج خوداموز زبان آلمانی که 24 ساعته استاد خصوصی در کنار شماست

مقدمه ای درباره خودآموز و پکیج زبان آلمانی زبانساز

جهت ثبت نام در دوره های تمام آنلاین به این لینک مراجعه کنید.

خودآموز زبان آلمانی

بهترین خودآموز زبان آلمانی

با توجه به نیاز فراگیران ما به آموزش های غیر حضوری و به خصوصی برای افرادی که محدودیت زمانی دارند تصمیم گرفتیم با نگاهی به پیشینه آموزشی مان پکیج یا خوداموزی طراحی کنیم که از طریق آن زبان آموز بتواند از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

تفاوت خودآموز زبان آلمانی زبانساز با سایر خوداموز ها

در این پکیج شما نه فقط زبان یا گرامر را توسط مترجم و مدرس زبان آلمانی آموزش میبینید، بلکه به طور ویژه روی مکالمه شما تاکید میشود.این خودآموز شامل 0 تا صد کتاب اشتارتن ویا هست و در کنار آن سایر نکات اضافه مربوط به کتاب های دیگر در همین سطح آموزش داده میشود.با یادگیری این پکیج شما 4 مهارت زبان آلمانی را یاد میگیرید.

در خودآموز زبان آلمانی زبانساز چطور مکالمه یاد میگیرم؟

در این خودآموز در کنار آموزش ، جلسات کاملا آنلاینی برگزار میشود تا تلفظ و مکالمه شما به طور ویژه بررسی شود و درصورت وجود ضعف در اموزش برطرف شود.این خودآموز طوری برنامه ریزی شده که فقط کافیست قدم های خود آموز را مثل یک بازی انجام بدید.بعد از مدتی بدون اینکه متوجه شوید میبینید که میتوانید آلمانی مکالمه کنید و حتی در مقایسه با دوستانتان که در کلاس آلمانی شرکت کرده اند به طور واضح برتری را احساس کنید.کافیست فقط گام ها را بردارید.

در این خود آموز چقدر طول میکشد که زبان آلمانی را یاد بگیریم؟

در برنامه ریزی که ما در پکیج برای شما طرای میکنیم هر سطح یک ماه طول خواهد کشید اما این به طور قطع نیست و در صورتی که کمتر از 4 ساعت تایم داشته باشید به همان اندازه بیشتر طول خواهد کشید.به طور معمول تا پایان B2 بین 8 تا 12 ماه طول خواهد کشید.

ضمانت این پکیج چیست؟

تضمین ما در این دوره پکیج و خودآموز زبان آلمانی (که 100% رضایت زبان آموزان را کسب کرده ایم) این هست که در صورتی که در این دوره موفق به یادگیری آموزش زبان نشید ما موظف خواهیم بود تا شما را در دوره انلاین ثبتنام کنیم تا به سطح مرد نظر برسید.

خودآموز زبان آلمانی انلاین

خودآموز آلمانی زبان

ویژگی های پکیج خوداموز زبان آلمانی

1-درس به درس به صورت ویدیو آموزش داده میشوید.

2-ما 24 ساعته پشتیبان سوالات شما هستیم.بدون هیچ مشکل و دغدغه ای فقط مسیر آموزش زبان آلمانی را در کنار سایر امور زندگی به سادگی طی کنید.

3-در پایان هر درس علاوه بر تکالیف کتاب تکالیفی آنلاین به شما داده میشود که از طرف استاد بررسی میشوند.

4-شما پس از تایید ما میتوانید به درس بعد جهت آموزش مراجعه کنید.این به این معنی هست که تا زمانی که آموزش نبینید نمیتوانید در درس بعدی شرکت کنید و حتی در صورت تنبلی مجبور به یادگیری خواهید شد.

5-در هر ساعت از شبانه روز میتوانید آموزش ببینید ، از استاد سوال کنید یا در آزمون شرکت کنید.

6-در پایان هر سطح در آزمون رسمی گوته (آزمایشی ) به طور رایگان شرکت میکنید و سطح واقعی خود را میسنجید.

خودآموز سریع آلمانی زبان

خودآموز زبان آلمانی

چه کتابی در این خود آموز کار میشود؟

در این خود آموز تلاش شده است تا از تمامی کتاب های آموزشی زبان آلمانی مهمترین و بهترین تمرین ها گرفته شود و به تمرین هایی که توسط بهترین مترجمین زبان المانی جهت یادگیری بهتر زبان آلمانی نوشته شده اند اضافه شوند.اما بصورت کلی کتاب شتارتن ویا که در حال حاضر مطرح ترین کتاب آموزش زبان آلمانی هست به طور خاص در این خودآموز کار شده است.

خودآموز زبان آلمانی تضمینی

آیا واقعا با این خودآموز زبان آلمانی را یاد میگیرم؟

برخلاف دیگر خود آموز ها در این پکیج شما یک استاد خصوصی دارید که هر جایی که مشکلی داشته باشید یا سوالی داشته باشید به شما به صورت رایگان کمک خواهند کرد تا بتوانید در آزمون های درس به درس موفق شوید.و از انجایی که آزمون ها علاوه بر نکات درس های جدید از درس های قبل نیز جهت یادآوری و تثبیت مطالب در ذهن شما سوالات و مطالبی می آورد پس از پایان درس با شرکت در آزمون رسمی خواهید دید که به راحتی میتوانید نمره قبولی را بگیرید.

مدرس ما چه کسی است؟

تمامی مدرسین زبانساز دارای مدرک مترجمی زبان آلمانی و یا ساکن آلمان و اتریش میباشند.از این رو شما میتوانید با خیال راحت آلمانی را یاد بگیرید.

ایا این خودآموز زبان آلمانی برای مکالمه و شنیداری هم برنامه ای دارد؟

یکی از مهمترین معایب خودآموز ها عدم پشتیبانی مناسب از مهرت های مکالمه و شنیداری هست و صرفا روی گرامر و نکات حفظی تمرکز دارند.اما این پکیج با در اختیار گذاشتن پادکست هایی دقیقا متناسب با سطح شما و برنامه هایی شامل متون این پادکست ها به شما در مهارت شنیداری بسیار کمک میکند.علاوه بر این شما با ارسال تکالیف به صورت ویس برای استاد مهارت مکالمه خود را تکمیل خواهید کرد.

هزینه این خودآموز زبان آلمانی چقدر است؟

هزینه خودآموز زبان آلمانی

در حال حاضر تخفیف روی این خودآموز فقط برای یکم هر ماه قرار داده شده.

چگونه پکیج زبان آلمانی را خریداری کنید؟

خرید خودآموز آلمانی

برای خرید پکیج زبان آلمانی کافیست با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید و یا در تلگرام به اکانت @ketabun پیغام بدهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *